creative design projeler

Hakkımızda

Şirket Tanıtımı

Creative Design, Tasarım, İnşaat ve Enerji Sektörlerinde faaliyet gösteren, önde gelen Grup Şirketlerinden biridir. Müşterilerimize, Mimarlık, Mühendislik, İnşaat, Danışmanlık, ve Enerji alanlarında profesyonel hizmetler sunmaktayız.

Creative Design, faaliyetlerine mimari, statik ve harita hizmetleri vererek başladı. Bu profesyonel hizmetler, şirketimizin faaliyetlerinin merkezini oluştururken aynı zamanda da ayrılmaz bir parçası olmaya devam etmektedir. Creative Design Şirketi, günümüzün önde gelen tasarım ve mühendislik firmalarından biri olmak için mekanik, elektrik, altyapı ve peyzaj alanlarındaki tasarım çalışmalarını geliştirdi ve hizmetlerine ekledi. Bilgi ve deneyimimizin derinliğini yenilikçi teknolojilerle birleştirerek sürdürdüğümüz hizmetleri müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve hayallerini gerçekleştirmekte yardımcı olmak için kullanmaktayız.

Yıllar içerisinde edindiğimiz tecrübe ve tamamladıgımız proje tasarımlarıyla kendi inşaatlarımızın ve diğer üçüncü tarafların tasarımlarının İnşaat & Danışmanlık hizmetlerini sunmaktayız.

Sertifikalar

Yönetim Kurulu

Murat BAYSAL Yönetim Kurulu Başkanı
Bugra CIMETE Manager of Design & Construction
Hoz KHAZNADAR Manager of Oil & Gas
TR EN